OB Revision

OB Revision er et mindre revisionshus hvor vi sætter den tætte relation til vores kunder højt. Vi ønsker gode langvarige samarbejder med vores kunder, hvor vi ikke går på kompromis med kvaliteten. Det mener vi tilfører mere værdi til vores arbejde, og gør kvaliteten af vores arbejde meget bedre.

Vores kontor med knap 10 medarbejdere er placeret centralt i Glostrup, tæt på København. 

Mød teamet

Pia Riff-Ellermann

Revisor
pia@obrevision.dk

Mohammad Ali Raja

Junior bogholder
ali@obrevision.dk

William Vinterberg Eichen

Senior erhvervsrådgiver
william@obrevision.dk

Marcus Vilstrup

Junior erhvervsrådgiver
marcus@obrevision.dk

Victor N. Chok-Ngao-Ngam

Revisor trainee
victor@obrevision.dk

Oliver Bentzen

Kontorchef
oliver@obrevision.dk

Christian Andersen

Junior erhvervsrådgiver
christian@obrevision.dk

Caroline Friis Stojkovic

Digital marketing manager
caroline@obrevision.dk

Kontakt os

Kontor

Naverland 31
2600 Glostrup

Kontakt info

Telefon nr : 29628768

Åbningstider

MAN-FRE 08:00 – 16:00