OB Revision

OB Revision er et mindre revisionshus hvor vi sætter den tætte relation til vores kunder højt. Vi ønsker gode langvarige samarbejder med vores kunder, hvor vi ikke går på kompromis med kvaliteten. Det mener vi tilfører mere værdi til vores arbejde, og gør kvaliteten af vores arbejde meget bedre.

Vores kontor med knap 10 medarbejdere er placeret centralt i Glostrup, tæt på København. 

Mød teamet

Oliver Bentzen

Kontorchef
oliver@obrevision.dk

Mustafa

Mustafa Muse

Revisorassistent
mustafa@obrevision.dk

Christian

Christian Andersen

Salgschef
christian@obrevision.dk

Pia Riff-Ellermann

Revisor
pia@obrevision.dk

Mohammad Ali Raja

Junior bogholder
ali@obrevision.dk

Rahman

Rahman Ferhat Yilmaz

Revisorassistent
rahman@obrevision.dk

Rasmus Buus

Customer Succes Manager rasmusb@obrevision.dk

Diyar Ucak

Bogholder diyar@obrevision.dk

Gengquan Yang

Revisortrainee
yang1@obrevision.dk

Oliver Walling Petersen

Erhvervsrådgiver
oliverp@obrevision.dk

Nikolaj Christensen

Erhvervsrådgiver
nikolaj1@obrevision.dk

Asger Zangenberg

Erhvervsrådgiver
asger1@obrevision.dk

Frederik Kristensen

Erhvervsrådgiver frederik1@obrevision.dk